piątek, 16 września 2016

Święty palec i zabawaSprawczością mojej wiary w uzdrowienie może być skuteczna terapia. To nadal jedna z wielu opcji. Decyzja- zdrowie i poddać się prowadzeniu reżysera...
Scenariusz jest już napisany, a wygląda jak kolorowy wir z rozlanych farb, unoszących się w wiadrze napełnionym po brzegi wodą. Żeby było ciekawiej to reżyser ciągle miesza w nim swoim palcem. Taki efekt zmienności. Zabawa. I może się to komuś podobać lub nie. Na dziś uważam, że przyjemniej mi jest w tym miejscu gdzie jestem z zakwasami w policzkach od śmiechu... Relaksującym spokojem  ducha w sercu, a niżeli łez smutku w oczach. Będących wynikiem bólu ciała, czy też braku zrozumienia. Tym samym wyrażam zgodę i otwartość na bezkresny ocean radości i wszystkiego co lekkie, miłe i przyjemne... Zapraszam radość życia do swego serca. Otwarta i jawna Ja ❤
- Zaraz, a co z tą wodą w wiadrze ?
- "Głębia stwórcza"... Natomiast symbol, który ukazał się jako "wiadro", nigdy nie miał początku ani końca... idę znowu zamieszać.
- ... aleeee jak to się ma do mieszania palcem w tej wodzie..?
- Naprawdę, to nie ma znaczenia. Jeśli "palec mieszający" jest Tobą to zamiesza tak by przekształcić się w zamysł twórcy. Czyli będącego w przekształceniu pod postacią zmienno- barwnej plamy kolory i właściciela palca.
- W takim razie Ja palcem mieszam i jestem przez siebie mieszana. Ja sama siebie w całej "głębi stwórczej". Do tego sama siebie obserwuję, dopuszczam do siebie swój głos, opisuję i wydarza się to w jasnej, bezkresnej przestrzeni... mojego potencjału.
- To kadr. Wszystko w około jest powieleniem tego co widzisz w kadrze, a wszystkie kadry są jednym.

Wszyscy jesteśmy numerem 1. 💙💜💚
Prócz całego wielobarwnego piękna, które w sobie noszę... postanowiłam być Jawnym Numerem 1!!!

A Ty jakim jesteś numerem 1?
....
.... zamieszaj :-)4 komentarze:

 1. Zakwasy policzków od śmiechu - świetne i takie bezbolesne! 😀

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne, czekamy na więcej :) dla mnie jesteś Wolnym Duchem dziękuję Ci za to :)))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również z całego serca dziękuję Wolny Duchu. 💜💚💙💛

   Usuń